Ana Sayfa İletişim
Site Haritası
about our company
our services
trucking rates
learn more
contact us
           Lojistik & Gümrükleme

Gümrükleme Hizmetleri

Özsunar & Emir Tur, tedarik zincirinin kritik ve yüksek derecede uzmanlık gerektiren adımlarından biri olan “gümrükleme” hizmetini Özsunar & Emir Tur kalitesi ile müşterilerine sunmaktadır. Ülkemizde gümrük uygulama ve mevzuatlarının sıkça güncellenmektedir. Diğer ülkelerle kıyaslandığında daha katı kurallara sahip olmakta ve bu nedenle de yüksek düzeyde uzmanlık gerektirmektedir.

Özsunar & Emir Tur Gümrükleme, kanunlara uygunluk ve hız konusunda iddiasını tecrübeli ekibi ile birleştiriyor. Her müşterinin sektörüne, mevzuatına, operasyonel ihtiyaçlarına özelleştirilmiş çözümler üretiyor ve müşterisine ona ait bir gümrükleme departmanı kadar senkronize hale geliyor. Konusu ile ilgili her hususu müşterisinden önce düşünüp önererek, müşterisinin sadece kendi işine konsantre olmasını sağlıyor.

Güçlü finansal yapısı ile tüm dış ticaret işlemlerinde gerektiğinde her türlü finansal desteği de sağlayabilecek olan Özsunar & Emir Tur Gümrük ; Dış ticaret işlemleri ile ilgili olarak gerekli tüm izin ve belgelerin alınmasından, Dahilde İşleme İzin Belgesi ,Yatırım Teşvik Belgelerinin çıkartılması ve her türlü gümrükleme hizmetinin anında verilmesine, ithalatta döviz kapamalarının yapılmasına kadar geniş bir yelpazeye yayılan hizmetleriyle her zaman yanınızdadır. 

Lojistik Hizmetler

 
Tedarik zinciri yönetimi; günümüzün ekonomik şartlarında önemi gittikçe artan ve zaman içinde daha analitik ve teknik yaklaşım gösterilen, ürünlerin hammadde aşamasından, son nokta olan tüketim aşamasına kadar tüm hareketlerini kontrol eden bir yönetim modelidir. Bu yönetim yurtdışı ve yurtiçi nakliye hizmetlerinin yanı sıra antrepo ve depolama hizmetlerini de bünyesinde barındırmaktadır.Özsunar & Emir Tur ürünün hammaddesinin tedariği aşamasından nihai tüketiciye ulaşana kadar tüm iç nakliyeler, ara depolamalar, uluslararası taşımalar, gümrükleme hizmetleri, dökümantasyon işlemleri ve stok takibini içeren depo yönetimini kapsayan tüm hizmetlerde lojistik destek sunmaktadır.

Lojistik merkezimizde paletli, paletsiz, askılı, kolili ürünleriniz için;

- Paletleme
- Shrinkage
- Askıda & Rafta adresli stoklama
- Kalite kontrol
- Detaylı sayım
- Palet / Koli bozma
- Palet / Koli yapma
- Palet / Koli / Ürün bazında toplama
- RF ile takip
- Etiketleme
- Barkodlama
- Metal detektör
- Alarmlama
- İrsaliye basımı
- Poşetleme
- Stoklama
- Ürün birleştirme/ayırma
- Ürün toplama
- Kutulama
- Paketleme
- Stok haraket raporu
- Otomatik mail haberleşme

hizmetleri verilmektedir.

 

 
Copyright İ Millennium Software (Web Tasarım) ANA SAYFA | FİRMA PROFİLİ | HİZMETLERİMİZ | LOJİSTİK | İLETİŞİM